W dniach 25–28 stycznia 2024 r. odbyło się jedno z największych polskich wydarzeń ze świata designu i architektury: 4 Design Days 2024. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zagościli najlepsi architekci, designerzy, eksperci oraz miłośnicy designu i funkcjonalnych rozwiązań do wnętrz. Nie mogło tam zabraknąć także Black Point! 

4 Design Days – święto designu i architektury już po raz ósmy w Katowicach

Produkty Black Point to funkcjonalność, ergonomia i dobry, dopracowany w każdym szczególe design. Nasze produkty oferujemy nie tylko klientom indywidualnym, lecz także architektom czy projektantom. A doskonałą okazją, by spotkać obie te grupy, są targi 4 Design Days, które już po raz ósmy pojawią się w przestrzeni MCK w Katowicach. 

4 Design Days to wydarzenie, które gromadzi kilkuset prelegentów, tysiące gości oraz kilkuset wystawców w części wystawowej. Podczas czterech dni odbywa się kilkadziesiąt dyskusji i rozmów o architekturze, designie, nieruchomościach, wyposażeniu wnętrz oraz zrównoważonym projektowaniu. 

W części biznesowej, przeznaczonej dla architektów i projektantów, uczestniczy kilka tysięcy osób. Dni Otwarte 4 Design Days w weekend 27 i 28 stycznia 2024 r. zgromadzą kilkanaście tysięcy miłośników pięknych wnętrz i znakomitych mebli oraz tych, którzy szukają ciekawych rozwiązań do swoich domów i mieszkań.

Black Point

Black Point w trakcie 4DD promował ergonomię i ruch w biurze, także tym domowym

W tym roku partnerem wydarzenia 4 Design Days 2024 była również marka Black Point. Odwiedzającym targi opowiemy , w jaki sposób ergonomiczne meble mogą odmienić sposób pracy przy biurku. Pokażemy produkty, które zrewolucjonizują przestrzeń biurową, która powinna wspierać nas w dbaniu o zdrową postawę i aktywizować nasze ciała.  

Zaprezentowaliśmy nasze premiery, nowości i bestsellery, w tym biurka elektryczne z podnoszonym blatem, siedziska ergonomiczne oraz zapowiedzi zupełnie nowych, ergonomicznych produktów. Podpowiemy, w jaki sposób siedzieć aktywnie i zdrowo. Pokażemy również, że współczesne biuro może wyglądać designersko, a jednocześnie być przyjaznym i komfortowym miejscem pracy.

Klękosiad i biurko elektryczne Black Point w finale konkursu Dobry Design

Ważną częścią wydarzenia 4 Design Days była również mający kilkunastoletnią tradycję konkurs Dobry Design. Nagradza on najlepsze produkty do wnętrz. Adresowany jest do firm i twórców, którzy szczególnie troszczą się o solidne wykonanie oraz długowieczność produktów. Zgłoszenia ocenia renomowane jury, w którym znajdują się znani architekci, projektanci, designerzy i dziennikarze specjalizujący się w tematyce designu i wnętrz.

Miło nam poinformować, że głosami jurorów konkursu Dobry Design nasz innowacyjny zestaw ergonomiczny – elektryczne biurko z regulacją wysokości oraz blatem z hartowanego, czarnego szkła i fotel typu klękosiad – dostał się do ścisłego finału i w trakcie 4 Design Days walczył o tytuł Dobry Design 2024! Mieliśmy okazję opowiedzieć o nim na żywo publiczności 4DD i jurorom! 

Zgłoszony do konkursu zestaw mebli Black Point to prawdziwa rewolucja w swojej dziedzinie. Nasza oferta to nie zwykłe krzesło biurowe. Ergonomiczne meble, które oferujemy, łączą nowoczesne wzornictwo z aktualnymi zaleceniami w kwestii zdrowia, tworząc optymalne środowisko pracy. Umożliwiają ruch oraz dynamiczną i zdrową aktywność. 

Biurko regulowane z dotykowym panelem sterowania pozwala na płynną zmianę wysokości blatu. Zachęca do przejścia z pozycji siedzącej na stojącą. Klękosiad to kolejny krok w kierunku ergonomii ruchu. Umożliwia siedzenie w pozycji klęczącej, co wspiera otwartą i aktywną postawę. W całości biurko i klękosiad tworzą zestaw, który całkowicie zmienia myślenie o pracy przy biurku. 

Jesteśmy dumni, że nasza propozycja spodobała się jurorom konkursu Dobry Design oraz uczestnikom wydarzenia 4 Design Days!

A jeśli już teraz chcesz wypróbować krzesło ergonomiczne lub inne nowoczesne meble, które zadbają o Twoje zdrowie, zapraszamy Cię do sklepu Black Point!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *