biurka elektryczne

Biurko z regulacją wysokości Black Point O’Desque SLIM z blatem drewnianym

Biurko w wersji SLIM o wymiarach 114,5 x 58,8cm. Blat biurka z ergonomicznym, ukośnym wykończeniem, wykonany jest z płyty MDF 18mm pokrytej trwałą i wodoodporną powierzchnią PCV. Stabilna rama biurka wykonana z metalu gwarantuje maksymalne obciążenie do 80 kg. Biurko wyposażone jest w dwa ciche silniki, dotykowy panel sterowania z automatyczną blokadą, który umożliwia zapisanie 3 pozycji w pamięci, indukcyjną ładowarkę oraz 3 porty USB. 

Biurko z regulacją wysokości Black Point O’Desque SLIM z blatem szklanym

Biurko w wersji SLIM o wymiarach 114,5 x 58,8cm. Blat biurka z ergonomicznym, owalnym wykończeniem, wykonany jest ze szkła hartowanego 5 mm, klasy E0, odporny na wysokie temperatury. Stabilna rama biurka wykonana z metalu gwarantuje maksymalne obciążenie do 80 kg. Biurko wyposażone jest w dw ciche silniki, dotykowy panel sterowania z automatyczną blokadą, który umożliwia zapisanie 3 pozycji w pamięci, indukcyjną ładowarkę oraz 3 porty USB

Biurko z regulacją wysokości Black Point O’Desque STANDARD z blatem drewnianym

Biurko w wersji STANDARD o wymiarach 140 x 70cm. Blat biurka z ergonomicznym, ukośnym wykończeniem, wykonany jest z płyty MDF 18mm pokrytej trwałą i wodoodporną powierzchnią PCV. Stabilna rama biurka wykonana z metalu gwarantuje maksymalne obciążenie do 80 kg. Biurko wyposażone jest w dwa ciche silniki, dotykowy panel sterowania z automatyczną blokadą, który umożliwia zapisanie 3 pozycji w pamięci, indukcyjną ładowarkę oraz 3 porty USB.